Inschrijfformulier

Trainingen

 

Erkende supervisoren:

Supervisoren gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-therapeuten

Dawn Bales:
E-mail:    dawn.bales@mbtnederland.nl
Telefoon: 088-7656819 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda

Ab Hesselink:
E-mail:    ahesselink@home.nl
Telefoon: 088-7656818 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom

Coriene ten Kate:
E-mail:    c.tenkate@rivierduinen.nl
Telefoon:  06-30898270
Regio:      Amsterdam/Voorhout/Leiden

Peter Bleumer:
E-mail:    pbleumer@iae.nl
Telefoon: 0497-516483 (Go Consult) of 06-20127189
Regio:     Eersel/Eindhoven/Valkenswaard

Just Blom:
E-mail:    just@justblom.nl
Telefoon:  06-11227627 (Praktijk Just Blom)
Regio:     Leiden

Lidewij Gerits:
E-mail:    lgerits@psychotherapieleiden.nl
Telefoon: 06-41016930 (Praktijk Gerits)
Regio:     Leiden

Liesbet Nijssens:
E-mail:    liesbet.nijssens@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656832 (de Viersprong)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda


Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-basistherapeuten

Anne van Broekhuyzen:
E-mail:    anne.van.broekhuyzen@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656111 (de Viersprong)
Regio:     Amsterdam

Sophie de Bruijn:
E-mail:    sophie.de.bruijn@deviersprong.nl
Telefoon: 06-24651936 (de Viersprong) 
Regio:     Bergen op Zoom/Antwerpen

Sarah Campens:
E-mail:    sarah.campens@deviersprong.nl
Telefoon: 
Regio:     Mechelen

Ad Gerritsen:
E-mail:    adgerritsen@outlook.com
Telefoon: 06-30877713 (PsyMens)
Regio:     Soest/Amersfoort/Hilversum/Utrecht

Manon Grijzen:
E-mail:    m.grijzen@dimence.nl
Telefoon: 06-52665092 (Dimence)
Regio:     Overijssel

Zwaan Lucas:
E-mail:     zwaantjelucas@gmail.com
Telefoon:  06-49308636

Regio:      Noord-Nederland

Nynke Colijn:
E-mail:     nynkecolijn@hotmail.com

Telefoon:  06-16602961
Regio:      Amsterdam

Mirjam Soons:
E-mail:     mirjam.soons@npsai.nl

Telefoon:  020-5904700
Regio:      Amsterdam

Eefje Raedts:
E-mail:     ejomraedts@hotmail.com

Telefoon:  06-19602221
Regio:      Breda

Annette Plümpe
E-mail:     annetteplumpe@npsai.nl

Telefoon:  020-5904700
Regio:      Amsterdam


Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven aan sociotherapeuten tot registratie MBT-Basistherapeut

Danielle Borm:
E-mail:      dborm@ziggo.nl
Telefoon:   06-55335714

Regio:       Breda

Noortje Roosen:
E-mail:      noortjeroosen@gmail.com
Telefoon:   06-48085750
Regio:       Bergen op Zoom

Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven aan vaktherapeuten tot registratie MBT-Basistherapeut

Marianne Verfaille:
E-mail:      marianneverf@live.nl
Telefoon:   06-36251268

Regio:       Eindhoven

 

Het is mogelijk om opleidingssupervisies te volgen in groepjes van twee of drie. Supervisieaanvragen worden dan gebundeld.
Dit heeft als voordeel dat het goedkoper wordt, maar vooral ook dat er kennis en ervaring gedeeld kan worden. Bijgaande link met een overzicht van de supervisietarieven zijn een richtlijn, die binnen MBT Nederland worden gehanteerd voor de Losse Supervisies.
Mocht u hierin geïnteresseerd zijn, dan kunt u zich hier inschrijven, of u rechtstreeks wenden tot bovengenoemde supervisoren.

Wilt u een incompanytraject starten (met ca. 6 of meer supervisiedeelnemers), dan is het raadzaam om contact op te nemen met MBT Nederland om de mogelijkheden te bespreken. Schrijft u zich hier in.

Wilt u een format voor een supervisieverslag, klik hier.

Bekijk ook de video

Laatste nieuws

5e Internationale MBT Congres

Save the Date!

The fifth International MBT Congress!

 

Op 21 en 22 november 2019 organiseert MBT Nederland het internationale congres.


De details volgen later.