Inschrijfformulier

Trainingen

Erkende supervisoren:

 

Supervisoren gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-therapeuten


Dawn Bales
:
E-mail:    dawn.bales@mbtnederland.nl
Telefoon: 088-7656819 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda

Ab Hesselink:
E-mail:    ab.hesselink@mbtnederland.nl
Telefoon: 088-7656818 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom

Coriene ten Kate:
E-mail:    c.tenkate@rivierduinen.nl
Telefoon:  06-30898270
Regio:      Amsterdam/Voorhout/Leiden

Peter Bleumer:
E-mail:    pbleumer@iae.nl
Telefoon: 0497-516483 (Go Consult) of 06-20127189
Regio:     Eersel/Eindhoven/Valkenswaard

Just Blom:
E-mail:    just@justblom.nl
Telefoon:  06-11227627 (Praktijk Just Blom)
Regio:     Leiden

Lidewij Gerits:
E-mail:    lgerits@psychotherapieleiden.nl
Telefoon: 06-41016930 (Praktijk Gerits)
Regio:     Leiden


Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-basistherapeuten

Anne van Broekhuyzen:
E-mail:    anne.van.broekhuyzen@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656111 (de Viersprong)
Regio:     Amsterdam

Sophie de Bruijn:
E-mail:    sophie.de.bruijn@deviersprong.nl
Telefoon: 06-24651936 (de Viersprong) 
Regio:     Bergen op Zoom/Antwerpen

Sarah Campens:
E-mail:    sarah.campens@deviersprong.nl
Telefoon: 
Regio:     Mechelen

Ad Gerritsen:
E-mail:    hagerritsen@planet.nl
Telefoon: 06-30877713 (PsyMens)
Regio:     Soest/Amersfoort/Hilversum/Utrecht

Manon Grijzen:
E-mail:    m.grijzen@dimence.nl
Telefoon: 06-52665092 (Dimence)
Regio:     Overijssel

Liesbet Nijssens:
E-mail:    liesbet.nijssens@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656832 (de Viersprong)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda

Zwaan Lucas:
E-mail:     zwaantjelucas@gmail.com
Telefoon:  06-49308636
Regio:      Noord-Nederland
 

Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven aan sociotherapeuten tot registratie MBT-Basistherapeut

Danielle Borm:
E-mail:     dborm@ziggo.nl
Telefoon:   06-55335714
Regio:       Breda

 

Het is mogelijk om opleidingssupervisies te volgen in groepjes van twee of drie. Supervisieaanvragen worden dan gebundeld.
Dit heeft als voordeel dat het goedkoper wordt, maar vooral ook dat er kennis en ervaring gedeeld kan worden.
Mocht u hierin geïnteresseerd zijn, dan kunt u zich hier inschrijven.

Bekijk ook de video

Laatste nieuws

Werken bij MBT Nederland!

We zijn per direct op zoek naar enthousiaste en getalenteerde professionals, die zich verder willen ontwikkelen binnen MBT Nederland in de functie van MBT (co-)Trainer, MBT Consulent, of een combifunctie naast de eigen praktijk/bestaande baan. Het is zelfs mogelijk om deze functies te combineren met taken als MBT behandelaar bij De Viersprong.

Wil je meer informatie over deze vacatures, neem dan contact op met Wendy Verhagen, tel. 088-7656802 of wendy.verhagen@mbtnederland.nl

 

 

MBT-Early

Het tijdig herkennen en behandelen van Borderlineproblematiek bij jongeren (vanaf 12 jaar) is nu mogelijk met MBT-Early!!

Lees hier meer over in dit artikel