Inschrijfformulier

Trainingen

Erkende supervisoren:

 Supervisoren gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-therapeuten

Dawn Bales:
E-mail:    dawn.bales@mbtnederland.nl
Telefoon: 088-7656819 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda

Ab Hesselink:
E-mail:    ab.hesselink@mbtnederland.nl
Telefoon: 088-7656818 (MBT Nederland)
Regio:     Bergen op Zoom

Coriene ten Kate:
E-mail:    c.tenkate@rivierduinen.nl
Telefoon:  06-30898270
Regio:      Amsterdam/Voorhout/Leiden

Peter Bleumer:
E-mail:    pbleumer@iae.nl
Telefoon: 0497-516483 (Go Consult) of 06-20127189
Regio:     Eersel/Eindhoven/Valkenswaard

Just Blom:
E-mail:    just@justblom.nl
Telefoon:  06-11227627 (Praktijk Just Blom)
Regio:     Leiden

Lidewij Gerits:
E-mail:    lgerits@psychotherapieleiden.nl
Telefoon: 06-41016930 (Praktijk Gerits)
Regio:     Leiden


Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven tot registratie MBT-basistherapeuten

Anne van Broekhuyzen:
E-mail:    anne.van.broekhuyzen@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656111 (de Viersprong)
Regio:     Amsterdam

Sophie de Bruijn:
E-mail:    sophie.de.bruijn@deviersprong.nl
Telefoon: 06-24651936 (de Viersprong) 
Regio:     Bergen op Zoom/Antwerpen

Sarah Campens:
E-mail:    sarah.campens@deviersprong.nl
Telefoon: 
Regio:     Mechelen

Ad Gerritsen:
E-mail:    hagerritsen@planet.nl
Telefoon: 06-30877713 (PsyMens)
Regio:     Soest/Amersfoort/Hilversum/Utrecht

Manon Grijzen:
E-mail:    m.grijzen@dimence.nl
Telefoon: 06-52665092 (Dimence)
Regio:     Overijssel

Liesbet Nijssens:
E-mail:    liesbet.nijssens@deviersprong.nl
Telefoon: 088-7656832 (de Viersprong)
Regio:     Bergen op Zoom/Breda

Zwaan Lucas:
E-mail:     zwaantjelucas@gmail.com
Telefoon:  06-49308636
Regio:      Noord-Nederland
 

Supervisoren (in opleiding) gemachtigd om supervisie te geven aan sociotherapeuten tot registratie MBT-Basistherapeut

Danielle Borm:
E-mail:     dborm@ziggo.nl
Telefoon:   06-55335714
Regio:       Breda

Het is mogelijk om opleidingssupervisies te volgen in groepjes van twee of drie. Supervisieaanvragen worden dan gebundeld.
Dit heeft als voordeel dat het goedkoper wordt, maar vooral ook dat er kennis en ervaring gedeeld kan worden. Bijgaande link met een overzicht van de supervisietarieven zijn een richtlijn, die binnen MBT Nederland worden gehanteerd voor de Losse Supervisies.
Mocht u hierin geïnteresseerd zijn, dan kunt u zich hier inschrijven, of u rechtstreeks wenden tot bovengenoemde supervisoren.

Wilt u een incompanytraject starten (met ca. 6 of meer supervisiedeelnemers), dan is het raadzaam om contact op te nemen met MBT Nederland om de mogelijkheden te bespreken. Schrijft u zich hier in.

Bekijk ook de video

Laatste nieuws

Themadag met Peter Fonagy

Op 14 september 2018 is het zover!
 

Themadag met Peter Fonagy

Epistemic Trust

Peter Fonagy, één van de grondleggers van de MBT-methodiek, komt naar Nederland voor een inspirerende themadag rondom Epistemic Trust. Mis deze kans niet! 

Het belooft weer een boeiende dag te worden, waarbij er naast de nieuwste theoretische inzichten ook veel ruimte zal zijn voor implicaties voor praktijk en behandeling. Daarnaast krijgt u ook ruim de mogelijkheid tot het stellen van vragen, en om eigen casuïstiek in te brengen.

Datum: vrijdag 14 september 2018
Locatie: Golden Tulip Keyzer Breda 
Kosten deelname: € 475,- inclusief BTW, koffie/thee en lunch


Er is accreditatie aangevraagd bij de FGzPT, NVvP en bij het NIP. Deelname telt mee als gespecialiseerde cursus voor het register MBT. 

Kortom, het wordt weer een leerzame dag!
Schrijf u dus snel in voor deze MBT Themadag, sluitingsdatum 1 september 2018.

U kunt zich hier aanmelden.

Heeft u vragen neem dan contact op via;
info@mbtnederland.nl of 088-7656713